Належна підготовка до школи – це фундамент успішного навчання дитини. Завчасно заготувавши канцтовари, ви збережете власний час і надихнете дитину очікувати навчальний сезон із захопленням. Комфортний ортопедичний рюкзак зберігає правильну поставу, а якісна та приваблива канцелярія стимулює зацікавлено досягати успіху.

Як обрати шкільну канцелярію і що купити перед початком навчального року:

Враховуючи вік, школу, клас та інші фактори, перелік потрібних канцелярських товарів може варіюватися. Проте, основний набір канцелярії є загальним для всіх учнів:

 • Шкільний текстиль. Пенал, сумка для змінного взуття, гаманець, парасолька, фартух з нарукавниками.
 • Зошити. Для молодших школярів потрібно менше зошитів, а також вони повинні бути тонкими (на 12-18 аркушів). Для старших школярів треба багато загальних зошитів з різним лініюванням. Шкільні зошити Kite відрізняються високою якістю та мають величезний вибір обкладинок.
 • Письмові приладдя. Олівців та ручок ніколи не буває забагато, тому беріть їх з запасом. Набір ручок може включати кулькові, масляні, гелеві, сині та різнобарвні. Також в пеналі мають бути ручки “пиши-стирай” для непомітного виправлення помилок.
 • Важливі повсякденні товари. Пляшечка для води, термос, ланчбокс.
 • Товари для творчості. Зошити для малювання, кольорові олівці, фломастери, фарби, пензлики, пластилін, стеки, кольоровий папір, ножиці, клей та інші матеріали для творчих проєктів, уроків малювання та дизайну.
 • Товари для організації та зберігання приладдя. Різноманітні органайзери, підставки, папки, планери, календарі, закладки та стікери допомагають підтримувати порядок на столі та в рюкзаку та сприяють продуктивному навчанню.
 • Інструменти для креслення. Лінійки, циркулі, готовальні, косинці, транспортири, змінні грифелі.
 • Дрібниці. Гумки, точилки, коректори, блокноти для записів та стікери для нотаток.

Канцелярія

Канцелярія для дитини – це не просто інструменти для навчання, це чудовий спосіб мотивувати та розвивати її творчий потенціал. Шкільна канцелярія повинна бути не лише функціональною, але й привабливою. Яскраві олівці, ручки і паперові аркуші з цікавими малюнками на столі дитини спонукають до нових відкриттів. Гарний дизайн канцелярії сприяє розвитку творчого мислення, надихає на самовираження і полегшує процес навчання.

Ось як легко обрати ідеальний рюкзак для школяра. Просто зверніть увагу на ці риси:

 • Ортопедичні властивості. Рюкзак з ущільненою спинкою, м’якими подушками, анатомічними лямками та фіксуючими ременями забезпечує комфорт і допомагає дитині завжди тримати спину рівною. Шкільні рюкзаки Kite є ортопедичними та схваленими експертами Інституту Здоров’я та Ергономіки IGR в Німеччині.
 • Обсяг та місткість. Виберіть модель підходящого розміру та об’єму, яка не обтяжуватиме дитину та оточить відчуттям легкості.
 • Якість та зносостійкість. Брендові рюкзаки Kite відрізняються високою якістю та стійкістю до зовнішніх впливів. Вони зберігають свою цілісність і чудовий вигляд на тривалий час.
 • Функціональність. Рюкзак повинен мати продуманий простір для різних видів канцелярії, забезпечуючи порядок всередині.
 • Стильний дизайн. Рюкзак є важливою частиною стилю дитини. Гарний дизайн допомагає дитині почуватися комфортно і впевнено, стимулюючи активну участь у навчанні та поліпшуючи настрій. Вибір рюкзака з цікавим дизайном сприяє творчому самовираженню дитини, позитивно впливає на самооцінку та мотивацію. Це також сприяє формуванню смаку та розвитку самостійності.

Канцелярію та рюкзаки  Kite можна вибрати на офіційному сайті виробника та придбати у авторизованих магазинах. Обов’язково консультуйтеся з дитиною, адже вона краще знає свої уподобання!

*На правах реклами