Профільні експерти представили топ кращих продуктів сприяють поліпшенню пам’яті. До переліку увійшло 9 найменувань.

Лідером рейтингу виявилася оливкова олія. Вчені підтвердили, що даний інгредієнт не тільки покращує пам’ять, він збільшує здатність до навчання, а також перешкоджають появі судинних бляшок. В олії містяться сполуки, які уповільнюють процес старіння клітин головного мозку. Медики рекомендують додавати щодня по 2 чайні ложки продукту в салат. При смаженні олія втрачає корисні властивості.

Далі йдуть курячі яйця. У цьому продукті міститься холін, який сприяє формуванню нових клітин, а також вітаміни B6, B9, B12 і D, які відмінно очищають стінки судин і зміцнюють нервову систему. У тиждень слід вживати не більше 6 яєць.

На третьому рядку рейтингу опинилося гарбузове насіння. У них міститься велика кількість цинку, який сприяє кращому сприйняттю і засвоєнню інформації. Також в насінні гарбуза присутні триптофан, магній, вітаміни B1 і К. Серед іншого вони сприяють зниженню стресу. Четверте місце дісталося буряковому соку, який виводить токсини і покращує приплив кисню до мозку. У день слід вживати 2 склянки цього напою.

Далі йде капуста броколі. Вміщені в овочі речовини покращують стан пам’яті і сприйняття вербальної інформації. На шостому місці розташувалася куркума. Ця знаменита Спеція покращує кровообіг, що сприяє припливу до мозку кисню.

Вчені кажуть, що пряність є профілактичним засобом від хвороби Альцгеймера, але вживати її слід обмежено. Сьоме місце у чорної квасолі. Речовини, які присутні в цьому продукті, перешкоджають старінню клітин мозку.

На восьмій сходинці опинився шпинат. Ця рослина покращує зорову пам’ять. Замикають рейтинг волоські горіхи. У них міститься величезна кількість корисних речовин, які сприяють регенерації клітин головного органу ЦНС, що особливо важливо для збереження пам’яті. Крім цього волоські горіхи захищають артерії і сприяють зниженню тиску. У день рекомендується вживати 30 грамів цього смачного продукту.