Відомо, що дієта відіграє ключову роль у здоровому старінні. За словами лікарів, необов’язково строго обмежувати свій раціон, головне-харчуватися збалансовано. Однак один продукт може бути особливо корисний, коли мова заходить про довголіття, – волоський горіх.

Дослідження показали, що він містить біоактивні сполуки, антиоксиданти і жирні кислоти, які можуть допомогти зменшити окислювальний стрес і запалення, а також зберегти структуру і функції мозку, розповіла дієтолог Сіан Портер в інтерв’ю Express.co.

Наприклад, вчені з Harvard Health виявили, що більш часте вживання волоських горіхів може бути пов’язано з більш низьким ризиком смерті від усіх причин і збільшенням тривалості життя серед літніх людей.

Читайте також:  Деякі корисні продукти можуть бути небезпечними при густій крові

“Результати іншого епідеміологічного проекту показали, що жінки у віці від 50 до 60 років, які споживали принаймні дві порції волоських горіхів на тиждень, мали більше шансів на здорове старіння в порівнянні з тими, хто горіхи не їв”, – додала Портер. Крім того, включення волоських горіхів в раціон покращує здоров’я серцево-судинної системи, що саме по собі є фактором ризику нейродегенеративних захворювань, зазначила дієтолог.