Фахівці з Індії представили увазі 5 продуктів, яких необхідно вживати при проблемах з щитовидною залозою. Одна з рекомендацій-бразильські горіхи.

Втома, втрата ваги, випадання волосся – це деякі з поширених симптомів порушень в роботі щитовидної залози. Індійські експерти впевнені, що раціон харчування допоможе виправити стан справ. Зокрема, бразильські горіхи багаті селеном, який безпосередньо пов’язаний з функціонуванням залози внутрішньої секреції. Ідеальний варіант – від двох до чотирьох штук в день.

Авокадо в свою чергу це плід, багатий фітонутрієнтами. Калій та інші мікроелементи, котрі в ньому містяться допомагають регулювати рівень цукру в крові і підтримувати гормональний баланс.

У списку рекомендацій і темні листові зелені овочі, що сприяють зменшенню запалення в організмі. Позитивний вплив стосується всього організму. Що не менш важливо, антиоксиданти в їх складі ведуть боротьбу з вільними радикалами, пов’язаними зі старінням організму.

Риба, така як лосось, форель, тунець або сардини, багата Омега-3-ненасичених жирних кислот, які знижують запальні процеси в організмі і підвищують імунітет. Сюди ж відноситься зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Що важливо в даному випадку, морепродукти багаті знову ж селеном. Яйця є багатими джерелами не тільки селену, але і йоду, які разом є поживними речовинами, що підтримують щитовидну залозу. Крім того, в них міститься білок і тирозин, важливі для організму.