Іноді в тілі може затримуватись занадто багато води. Загалом через зміну її рівня вага може коливатися в межах одного-двох кілограмів за день.

Кількість води, що міститься у вашому тілі, залежить від його складу, статі та віку, але їжа теж може призвести до того, що затримається кілька зайвих кілограмів рідини, пише MedicalXpress.

Один із способів запобігти затримці води — зменшити кількість солі в раціоні. Варто їсти менше оброблених харчових продуктів, локшини швидкого приготування, сиру, соусів і т.д. Овочі, насіння та горіхи містять мало солі, тому їх можна їсти без побоювань.

Ще одна порада – пити воду. Це може бути нелогічним, але вода допомагає роботі нирок і допомагає виводити з організму зайву рідину і сіль. Також можна скоротити споживання вуглеводів, таких як макарони та рис. Натомість можна їсти більше їжі, багатої на білок: яйця, сою та нежирне м’ясо.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь найулюбленішого та найдоступнішого фрукта

Крім зміни вашого раціону добавки з вітаміном B6 і магнієм можуть допомогти зменшити затримку води. Крім того, варто збільшити фізичну активність.