Під час перебування за комп’ютером важливо облаштувати робоче місце максимально комфортно і не псувати зір. Як уберегти очі, підказала кандидат медичних наук, офтальмолог Марина Мухіна.

Фахівець попередила, що однією з причин зорових розладів під час роботи з цифровими пристроями є неправильно облаштоване робоче місце, передає радіо Sputnik.

“Щоб позбутися від зорових розладів, слід створити для себе ідеальний робочий простір”, – зазначила Мухіна. Перш за все вона рекомендує звернути увагу на крісло: воно повинно бути зручним, щоб людина перебувала в розслабленому стані. Крім того, комп’ютер необхідно розташовувати на відстані витягнутої руки, “приблизно на 50-70 сантиметрів, а екран – на 10-15 сантиметрів нижче рівня очей”.

Читайте також:  Хімікати, які використовуються у споживчих товарах, можуть ушкоджувати печінку

Також при роботі за комп’ютером слід звертати увагу на правильне освітлення, підкреслила офтальмолог. “Штучне освітлення має бути рівномірним і достатнім, – розповіла Мухіна. – Не можна працювати за монітором при світлі тільки настільних ламп”. Спеціаліст рекомендує використовувати непрямий розсіяне світло, який не дає відблисків на екрані.