Певні продукти можуть порушувати травлення і метаболізм. Якщо ви хочете скинути пару кілограмів або підтримувати певну вагу, важливо стежити за продуктами, які впливають на те, як організм спалює калорії. Ось 5 продуктів, які можуть порушити обмін речовин.

Очищені зерна

Білий хліб і рафіновані пластівці для сніданку повні “швидких” вуглеводів, які сприяють збільшенню ваги. Рафіновані зерна позбавлені клітковини, яка відіграє важливу роль у травленні та обміні речовин.

Алкоголь

При помірному вживанні алкоголь не робить істотного впливу на здоров’я. Проте, занадто багато алкоголю може викликати роздратування шлунково-кишкового тракту і вплинути на засвоєння їм необхідних поживних речовин. Велика кількість алкоголю пов’язана з набором ваги, оскільки він знижує здатність організму спалювати жир.

Читайте також:  Лікар назвав 5 речей завдяки яким проживете на 10 років довше

Ароматизований йогурт

Йогурт-відмінне джерело корисних бактерій, корисних для кишечника. Проте, ароматизовані сорти, як правило, містять велику кількість рафінованого цукру, який порушує правильний метаболізм.

Фаст-фуд

Картопля фрі, нагетси і гамбургери з ресторанів швидкого харчування часто смажаться в гідрогенізованих оліях, які повні трансжирів. Трансжири збільшують кількість “поганого” холестерину в крові. З часом часте вживання фаст-фуду може привести до збільшення ваги, оскільки організм більше не може справлятися з холестерином.

Заморожені страви

Заморожені продукти часто бувають позбавленими смаку. Щоб компенсувати це, виробники завантажують ці страви тоннами натрію, трансжирів і штучних ароматизаторів. Більшість лотків для заморожених продуктів також містять бісфенол А (BPA), що викликає порушення обміну речовин і надмірне накопичення жиру.

Читайте також:  Які генетичні захворювання здатні викликати рак

Джерело: МедікФорум