Після зими шкіра особливо потребує догляду, оскільки протягом холодних зимових місяців вона захищала нас від негативних факторів. Тепер потрібно заповнити дефіцит вологи та прискорити процес регенерації, і робити це потрібно не лише за допомогою косметики, а й доповнивши свій звичний раціон особливими продуктами.

Морська риба

Горбуша, кета, форель, тріска – словом, всі мешканці водяних глибин, які можуть похвалитися високим вмістом омега-3. Ця жирна кислота прискорює клітинний обмін. Також омега-3 допомагає засвоюватися жиророзчинним вітамінам А, Е, К і D. За підсумком шкіра насичиться і перестане виглядати блідою та тонкою.

Горіхи та насіння

Волоські горіхи теж є джерелом омега-6, яке допоможе нашій шкірі оновитися та регенерувати, набравшись нових сил. Потрібен зараз мигдаль. Він, у свою чергу, є джерелом вітаміну Е, який допомагає шкірі справлятися з УФ-променями, передає Edimdoma.

Яйця

Крім вітаміну Е, цей продукт містить вітаміни А та D, а також B. Перший допомагає вирівняти тон шкіри, а другий бореться з передчасними ознаками старіння. Третій уповільнює процес старіння, плюс покращує стан волосся та нігтів.

Огірки

У цих овочах міститься калій, поживні волокна та вітамін С, щоправда, не в такій кількості, як у цитрусових. На 96% вони складаються з води, тому найкраще впораються із завданням наситити шкіру вологою та надати їй свіжості та еластичності.

Помаранчеві фрукти та овочі

Морква, гарбуз, батат. Вони потрібні через каротину, що міститься, який є потужним антиоксидантом. Крім боротьби з вільними радикалами та небезпечними реакціями в організмі, цей елемент допомагає у виробленні вітаміну А, а також покращує здоров’я очей.