Пацієнти, які зіткнулися з раком щитовидної залози, як правило, мають нормальні результати аналізу крові. Про це розповів лікар Жан-П’єр Жаннон. Він розповів, на які зміни в організмі слід звертати увагу, щоб виявити небезпечне захворювання на ранній стадії.

“Рак щитовидної залози зазвичай проявляється пухлиною в передній частині шиї, поруч з “Адамовим яблуком””, – розповів фахівець. Про це повідомляє Express. “Зазвичай повільно зростаючий, твердий клубок рухається вгору і вниз при ковтанні, і цей рух, як правило, безболісно.

Ще одна ознака раку щитовидної залози – опухлі лімфатичні вузли на шиї, заявив медик. Доктор Жаннон уточнив: “якщо набряк проходить протягом декількох тижнів, це зазвичай ознака того, що ваш організм бореться з інфекцією і не є причиною для занепокоєння.

Читайте також:  Підтримка активного способу життя захищає від вікової деградації

“Однак, якщо пухлина продовжує рости, стає жорсткою на дотик і не проходить через два тижні, ви повинні звернутися до лікаря”, – уточнив експерт. Ще однією ознакою раку щитовидної залози може бути утруднене ковтання, додав він.

“Часто в поєднанні з болем у горлі утруднене ковтання може бути неприємним і виснажливим симптомом”, – сказав доктор Жаннон. Лікар зазначив, що тонзиліт або респіраторні інфекції також часто можуть стати винуватцями подібної проблеми.