Морквяний сік часто додають в інші напої, так як він надає аромат, добре поєднується з багатьма фруктами і овочами. Крім смакових якостей, сік з моркви відомий тим, що може знижувати ризик багатьох небезпечних захворювань.

Морква містить антиоксиданти, які відіграють важливу роль у профілактиці онкологічних захворювань. Дослідження показують, що вживання морквяного соку знижує ризик раку шлунка на 26%.

Крім того, вчені припускають, що екстракти моркви провокують самознищення лейкозних клітин, запобігаючи утворенню раку крові, пише портал Medical News Today. Результати іншого дослідження показують, що морквяний сік знижує ризик рецидиву онкології серед жінок, які перенесли рак грудей.

Морквяний сік відомий підвищеним вмістом вітаміну C. вчені встановили зв’язок між споживанням цього вітаміну і розвитком хронічної обструктивної хвороби легенів (ХОЗЛ), прогресуючим захворюванням, що виникають через запальної реакції тканин легенів. Крім того, дослідники стверджують, що люди з ХОЗЛ споживали значно менше речовин, що містяться в морквяному соку, такі як каротин, калій, вітамін А і вітамін С.