1. Пробуйте різні дієти по одному місяцю і виберіть відповідну

Я перепробував безліч дієт. Почав з системи живлення Whole30. Вона повністю виключає вживання цукру, молочних продуктів і зернових. А це якраз те, що я люблю, тому було важко. І дуже багато часу йшло на приготування їжі. Зате за цей місяць я скинув 5,5 кілограма.

Потім я спробував інтервальні голодування. Виявилося не так складно, як я думав. При цьому підході можна їсти будь-яку їжу, але тільки в певний час. Мені було найзручніше снідати в 11: 00 і вечеряти в 19: 00. Виходило 8 годин з їжею і 16 годин голодування. Хоча дозволяється їсти все, що хочеш, я старався харчуватися здоровою їжею і лише іноді дозволяв собі піцу або бургери.

Читайте також:  Названо кращі доступні продукти для боротьби з виникненням раку

Ще я експериментував з кетогенною дієтою. Дотримуватися її було нескладно, тому що вона дозволяє жирну смачну їжу. Вона добре підходить для зниження ваги, але в довгостроковій перспективі від неї більше шкоди, ніж користі.

Врешті-решт я прийшов до висновку, що суворі дієти і правила не працюють.

Вони прискорюють втрату ваги, але не гарантують довгостроковий результат. Якщо хочете довго бути здоровим, потрібно харчуватися здоровою їжею.

Зараз я просто намагаюся харчуватися збалансовано. Їм менше напівфабрикатів, більше риби, нежирного м’яса, цільнозернових і оливкової олії. А ще п’ю близько трьох літрів води в день.

Спробуйте різні дієти в дії. Дотримуйтеся кожної протягом місяця і робіть висновки. Але якщо ви вже на початку відчуваєте, що дієта не працює або шкодить вам, переходите до наступної. У підсумку ви знайдете план харчування, відповідний саме вам.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News