Щоб отримати заряд бадьорості та енергії з ранку, важливо починати ранок з правильного сніданку. Багато досліджень вже довели, що пропуск першого прийому їжі не сприяє продуктивності протягом дня, тоді як збалансований сніданок, навпаки, надає сил.

Для того, щоб природним чином зарядитися енергією з ранку, існує три простих способи, вважають фахівці з Гарвардської медичної школи.

Цільнозернові продукти

Цільнозернові продукти з високим вмістом клітковини можуть допомогти уникнути спаду енергії протягом дня. На сніданок можна вживати вівсянку, висівки, цільнозерновий хліб, а також пластівці. Однак їх необхідно вибрати правильно. У пластівцях повинно бути 5 або більше грамів клітковини на порцію, менше 300 міліграмів натрію і менше 5 грамів цукру на порцію. У списку інгредієнтів першим пунктом має бути зазначено цільне зерно.

Читайте також:  Який чай вам підходить? Лікар перерахував властивості різних чаїв

Білок і корисні жири

На сніданок важливо вживати білок, наприклад, яйця або йогурт. Фахівці нагадують, що в грецькому йогурті більше білка, ніж у звичайному. У раціон важливо включити і корисні жири, наприклад, горіхи або лосось.

Сніданок вдома

Фахівці вважають, що поза домом складніше вибрати правильну їжу для сніданку. Універсальним варіантом стане вівсянка, навіть якщо її приготували в кафе. Однак у багатьох інших сніданках поза домом може міститися велика кількість рафінованих вуглеводів і насичених жирів. Крім того, сніданки, пропоновані мережами швидкого харчування, зазвичай містять багато натрію і мало клітковини.