Якщо з ранку розігнати обмін речовин, організм буде весь день спалювати накопичений жир. Розповідаємо, які продукти в цьому допоможуть.

Кава

Особливо корисним буде цей напій, якщо ви вип’єте його за годину до ранкового тренування: тоді ефективність фізичних навантажень зросте на 15%. Втім, навіть без фізкультури кава корисний для фігури, так як прискорює метаболізм і змушує організм активніше спалювати жир.

Банани

Ці яскраві фрукти корисні не тільки для фігури, але і для роботи серця: всього один банан повністю покриває нашу добову потребу в калії.

Яйця

Ідеальний продукт для сніданку: в них багато білка, а значить, ми пізніше відчуємо голод і менше з’їмо за обідом. А ще яєчні жовтки багаті вітаміном D, якого нам так не вистачає в темний час року.

Читайте також:  Лікарі розповіли про користь молодої капусти для судин і серця

Чорниця

Заморожені або свіжі ягоди чорниці і лохини можна додавати в вівсянку або грецький йогурт — і худнути, а також підтримувати здоров’я мозку і судин. Антиоксиданти, яких багато в чорних ягодах, дуже корисні для здоров’я і довголіття.

Чай

Чорний, зелений, улун або навіть просто м’ята і ромашка — будь-який вид чаю допомагає нам худнути. Антиоксиданти розганяють метаболізм, аромат м’яти знижує відчуття голоду, а ромашка допомагає знижувати стрес, через який ми найчастіше набираємо зайві кілограми.

Молоко

По-перше, корисні молочні жири допомагають підтримувати необхідний баланс корисних речовин і високу швидкість метаболізму. А, по-друге, в молоці багато білка, який необхідний нам, щоб підтримувати відчуття ситості і при цьому рідше перекушувати.

Читайте також:  Вчені пояснили, чому не варто пити крижану воду

А ви завжди встигаєте позаss=”aligncenter size-full wp-image-26874″ />

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News