Натуральний шоколад вважається корисним для здоров’я людини. Проте вчені відкрили ще масу корисних властивостей цих солодощів. Про це ми розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням в даній області займався дієтолог Роб Хобсон. Він заявив, що в звичайному шоколаді є універсальний засіб, який може подарувати довголіття. При цьому вживати такий продукт краще кожен день, щоб отримати бажану молодість.

Дане з’єднання відомо як гормон задоволення. Ефект какао можна порівняти з самими просунутими комплексами вітамінів, які продають в аптеках.

Справа в тому, що какао являє собою справжнє джерело корисних мінералів і інших потрібних людському організму речовин. В тому числі в ньому міститься магній, який здатний зберегти здоров’я кісток і сприяє розслабленню м’язів. Крім цього, в шоколаді багато заліза, пов’язаного з виробленням еритроцитів.

Також цінним компонентом є цинк. Він активізує оновлення клітин. За словами дієтолога, шоколад здатний збільшити рівень фенілетиламіну, який являє собою початкове з’єднання для деяких природних нейромедіаторів. При нормальному його рівні зберігається молодість мозку, а також когнітивні здібності.

Джерело: 7mednews