Дієта завершилася, ви досягли своєї ідеальної ваги! Як же не допустити повернення до колишніх пишним формам?

Як вже відомо, в більшості випадків, “утримати вагу» і зберегти фігуру після дієти не так просто. Найчастіше, жінки та дівчата, керуючись загальноприйнятими параметрами краси 90-60-90, скинувши надлишкову масу, прагнуть до «ідеальної фігури». І не досягнувши цього, засмучуються, що не рідко заїдаючи “горе”. Так, як зберегти ж “утримати вагу» після дієти?

Адже організм не розділяє наших поглядів на красу, і «думає», що всі ті кілограми, які з таким трудом були скинуті, були зовсім не зайвими, і їх необхідно повернути! Така наша фізіологія. Організм прагне підтримувати відносну сталість динамічного хімічного складу, постійну температуру тіла, регулює склад крові, лімфи … (Це явище називається – гомеостаз).

Фізіологія тіла також забезпечує підтримку певної кількості жиру. У кінцевому рахунку, якщо ми витрачаємо ці жирові клітини, які організм вважає недоторканним резервом, він повинен максимально ретельно використовувати поживні речовини для створення нових жирових відкладень, або зменшує швидкість обміну речовин, тим самим заощаджуючи енергію.

Так, варто худнути?

Чи справді вашому організму були потрібні зайві кілограми, які ви так наполегливо скидали. І як допомогти організму звикнути до того, що надлишковий жир зовсім не входить в ідеальну концепцію здорового тіла. І як харчуватися, щоб зберегти бажаний вагу протягом тривалого часу?

Одним з найкращих способів збереження фігури після схуднення є варіант, побудований на правилі «правильної тарілки». Особливість такого способу полягає в тому, що ви можете їсти будь-яку їжу, але, природно, за певними правилами. Для цього виберіть потрібну, правильну тарілку, діаметр якої становить 25 см. Цю тарілку умовно розділіть на частини. Одну половину залиште для фруктів, овочів, одну чверть – для білкової їжі, що залишилася частина для складних вуглеводів. І пам’ятайте, що це правило повинне дотримуватися під час кожного прийому їжі.

Читайте також:  Лазер для удаления тату от Alvi Prague: чистый лист для вашей кожи

Переваги даного способу:

  • Немає необхідності рахувати калорії і розрахувати необхідну кількість вітамінів, білків, мінералів, харчових волокон і т.д.
  • Ви отримуєте здорове і збалансоване харчування у необхідній кількості.
  • У вас є можливість бути абсолютно вільним у виборі їжі і є те, що вам подобається, але пам’ятайте, єдине обмеження – “Правильна тарілка”
  • І найголовніше, ви не повинні тримати своє тіло в їжакових рукавицях голоду і постійно обмежувати себе.

Звичайно, перший час важко постійно обмежувати себе в кількості їжі. Складний період стабілізації ваги триває зазвичай довше, ніж більшість дієт і весь цей час, вам буде хотітися з’їсти більше. Але з часом, ви помітите, що ваш організм прийняв не тільки нову фізичну форму, але і залишив затію у що б то не стало повернути втрачені кілограми.

Читайте також:  Чому важливі сушильні камери для обробки деревини?

У деяких випадках вам можуть допомогти засоби, що знижують апетит. А також спеціальні препарати для схуднення, які виготовляються з натуральних овочів і білкових компонентів. Серед цих компонентів часто використовується целлюлозау, пектин, фукус, гуарана, хром, хітозан і т.д. Ці препарати “знижують бажання» їсти солодощі, вони також нормалізують апетит і допомагає не набрати вагу після дієти, не порушуючи смаку. Але в будь-якому випадку, перш ніж вдаватися до допомоги подібних лікарських засобів, проконсультуйтеся з лікарем.

Ви повинні віддавати собі звіт в тому, що спеціальні препарати для схуднення не є панацеєю. Вам доведеться докласти деяких зусиль, наприклад, умовити себе більше рухатися, виконувати фізичні вправи, особливо якщо у вас сидяча робота.

Читайте також:  Лазер для удаления тату от Alvi Prague: чистый лист для вашей кожи

Крім того, ми хочемо дати ще кілька порад для тих, хто хоче зберегти свою вагу після дієти:

  • Включіть у свій раціон тільки вареніабо приготовані на грилі страви. Постарайтеся якомога менше їсти смаженого м’яса, риби і овочів.
  • Пам’ятайте – ніяких добавок! Навіть якщо вам будуть пропонувати доповнити смакові якості подається страви якимись соусами, твердо дайте відповідь «Ні».
  • Відмовтеся від спиртного – алкоголь тільки посилює апетит. Можна пити лише сухі вина, вони гарні для травлення та обміну речовин. Але пам’ятайте, все має бути в міру.
  • Спробуйте приймати в їжу в основному органічні продукти. Щоб бути впевненим, що до обраної їжі не додавали різні підсилювачі смаку, готуйте самі.
  • У період авітамінозу (взимку та ранньої весни) потрібно приймати комплекс вітамінів. Коли ваша дієта бідна вітамінами А, С, Е і мінерали, Ca, Cr, I, K, Mg не зайвим буде приймати вітаміни.
  • Дуже важливо не їсти під час перегляду телевізора або читання. Намагайтеся їсти повільно, повністю налаштуватися на процес прийому їжі. Тільки в цьому випадку ви зможете відчути ситість, не зловживаючи надмірною кількістю.