Навесні стан волосся погіршується , так як за зиму ток крові до голови встигає сповільнитися , і локони стають слабшими . Фахівці дають поради , які можуть допомогти розвантажити волосся від стресу , щоб вони швидше відновлювалися .
 
По можливості , слід відмовитися хоча б на час від плойки , праски і фена , вважають експерти. Для створення укладок прилади можна замінити на бігуді. «Бігуді не так гарячі, тому вони набагато менш шкідливі для тонкого або сухого волосся» , – стверджує перукар Томмі Баккет , що доглядає за волоссям селебріті в Нью -Йорку.
 
Крім того , бігуді володіють ще одним плюсом – ідеально підходять для створення об’єму біля коріння.

Читайте також:  Куряче м'ясо - одна з найсерйозніших загроз для здоров'я людини

Особливо потребує відпочинку від агресивного нагрівання тонке волосся. Постійне надлишкове тепло і хімічний вплив на пасма послаблює їх, висушує і призводить до випадання.
 
До того ж під впливом хімікатів можуть виявитися пошкоджені волосяні фолікули, і надалі порушиться нормальний здоровий ріст волосся.

Ще одна порада від професіоналів – використовувати замість тотального фарбування волосся колорування . Ця техніка дає гру тіней і 3D ефект , завдяки чому волосся виглядаючи товстішими . Також стилісти радять звернути увагу на засоби з елементами блиску , які осідають на кутикулі волосся , що робить їх візуально товстішими .
 
При освітленні волосся переважно використовувати освітлюючі компоненти на масляній основі з вмістом до 70 відсотків масел – такі засоби діють більш м’яко і не перепалюють волосся .

Читайте також:  Продукти, які допоможуть підтримати здоров'я

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-5 ПРИЧИН ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

ЧОМУ ПОТРІБНО МІНЯТИ ШАМПУНЬ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News