Сидяча робота і нестача фізичної активності рано чи пізно можуть призвести до появи живота, що випирає. Лікар-дієтолог Михайло Гінзбург вважає, що можна вирішити і цю проблему. Для формування плоского живота він запропонував використати кілька простих, але перевірених способів.

Найбільш ефективними вправами для позбавлення від зайвої ваги в ділянці живота дієтолог вважав кардіотренування. До них варто додати тонізуючі комплекси та спрямовані на область преса навантаження.

“Також дуже допомагає масаж всього тіла, який покращує циркуляцію крові, що спалює підшкірний жир”, – розповів дієтолог.

Без корекції раціону сформувати плоский живіт не вдасться. Експерт рекомендував виключити будь-які кондитерські вироби, білий хліб та солодощі. Фастфуд, жирні страви також у раціоні небажані.

Людям віком понад 40 років фахівець порадив звернути увагу і на ментальне здоров’я. Дієтолог зазначив, що у цьому віці скидання ваги проходить важче, оскільки метаболічна активність організму знижується. Обмеження у раціоні можуть вплинути на психічний стан людини негативно – має сенс приділити більше уваги помірним фізичним навантаженням.