При новій коронавірусній інфекції можуть виникати різні симптоми. Описані випадки розвитку менінгіту, енцефалопатії, появи діареї або висипу. Можливі наслідки, які пов’язані з тромбозами різної локалізації.

Як повідомила лікарка Наталія Пшенична, також відзначалися поодинокі випадки жовтяниці. Вони були обумовлені розвитком патології жовчовивідних шляхів на тлі коронавірусу, передає ТАСС.

Експертка пояснила щодо симптомів:”складно сказати, які з них атипові, так як нерідко ці симптоми нашаровуються на супутні захворювання”.

Також, за словами, пшеничної, прояви можуть бути пов’язані з препаратами, які людина отримує при лікуванні COVID-19, а “не тільки або не виключно тільки з коронавірусом”.

Читайте також:  Стало відомо вплив пандемії на народжуваність

Симптоми “дельта” – варіанту коронавірусу, відомо також як індійський штам, нерідко нагадують застуду. Пацієнти часто скаржаться на головний біль, нежить, біль у горлі.

Будь-який з цих ознак може бути потенційним попередженням про інфекцію. Однак є інформація про чотири симптоми, типові для цього штаму.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News