Іноді після сніданку дуже швидко настає відчуття голоду. Це може бути пов’язано з тим, що під час першого прийому їжі людина не отримує всі необхідні поживні речовини, включаючи білок, корисні жири, вуглеводи і клітковину.

У бесіді c Eat This, Not That! дієтологиня і розробник рецептів Меггі Михальчик розповіла, які продукти найкраще їсти вранці, щоб надовго залишатися ситим.

Яйця

За словами Михальчик, яйця – хороше джерело протеїну, який допомагає зарядитися енергією і надовго позбавляє від голоду. Крім того, яйця багаті іншими важливими вітамінами і мінералами, частина з яких міститься в жовтку.

Вівсянка

Вівсянка є хорошим джерелом клітковини, яка впливає на відчуття ситості. Михальчик вважає, що вівсянка відмінно підходить для сніданку, так як її можна приготувати різними способами.

Волоський горіх

Волоські горіхи можна додавати в йогурт, смузі або вівсянку. Вони багаті корисними жирами, включаючи омега-3, які допомагають довго відчувати ситість.

Грецький йогурт

Грецький йогурт-відмінне джерело білка і пробіотиків, які корисні для здоров’я кишечника. Головне – вибирати йогурти з невеликим вмістом цукру або зовсім без нього, рекомендує дієтологиня.

Тост з авокадо

Тост з авокадо – хороша комбінація для сніданку, яка допомагає довго зберігати відчуття ситості. Михальчик додала, що авокадо містить корисні жири і клітковину (і те і інше допомагає довше залишатися ситим), а також безліч вітамінів і мінералів.