За словами відомого індійського дієтолога Руджута Дивекара, ми всі повинні з’їдати хоча б один сезонний фрукт в день, пише Al Arabiya. Однак, на думку того ж фахівця, надзвичайно важливо знати, в який час і в якій кількості варто їх вживати, щоб поліпшити самопочуття і здоров’я.

Дієтологи: ми всі повинні з’їдати хоча б один сезонний фрукт в день в якості перекусу.

Поза всяким сумнівом, фрукти є невід’ємною частиною здорового раціону, оскільки багаті антиоксидантами, вітамінами, мінералами і клітковиною. Завдяки їм ви залишаєтеся в формі, сильні і енергійні, а також дбаєте про своє травленні.

За словами відомого індійського дієтолога Руджута Дівекара, ми всі повинні з’їдати хоча б один сезонний фрукт в день, але не в якості десерту після основного блюда, а між прийомами їжі. Банани, апельсини, ягоди, ананаси і авокадо — всі ці фрукти повинні стати частиною нашого раціону. Серед них можна виділити ті плоди, що в значній мірі покращують травлення.

Ягоди

Ви можете їсти чорницю, ожину і навіть полуницю щодня, якщо це свіжий, а не заморожений продукт, оскільки їх можна вважати ідеальним засобом для збільшення споживання антиоксидантів і уповільнення процесу старіння.

Апельсини

Апельсини-один з кращих джерел вітаміну С. Це поживна речовина необхідно для зміцнення імунітету. За словами дієтолога, вітамін С є дуже потужним антиоксидантом і може бути засобом профілактики дегенеративних станів і старіння.

Авокадо

Авокадо багатий калієм – поживною речовиною, корисною для пацієнтів з гіпертонією. Крім того, він містить велику кількість корисних мононенасичених жирів, які допомагають регулювати рівень холестерину і тригліцеридів в організмі.

Крім згаданих вище продуктів, ви можете включити в раціон банани, яблука, виноград або будь-які інші фрукти, доступні у Вашому місті. Кожен з них забезпечить вас безліччю поживних речовин, які допоможуть вам підтримувати форму і здоров’я. Хорошим бонусом стане також зниження ваги.

Щоб отримати максимальну користь, обов’язково їжте цільні фрукти. Час від часу можна вживати фруктовий сік, але приготування соку не тільки позбавляє фруктів клітковини, але і збільшує рівень цукру в крові.