Індійські лікарі розповіли, які продукти можуть допомогти в лікуванні раку печінки, беручи до уваги традиційну терапію. Одним з рішень є вживання грейпфрута.

Зарубіжні медики зробили акцент на тому, що харчування є дуже важливим фактором для людини, яка страждає від раку печінки. Перевага здоровому харчуванню до, під час і після лікування, дозволяє прискорити відновлення і поліпшити самопочуття.

Зокрема, фахівці радять вживати курку, індичку, рибу, яйця, нежирні молочні продукти, горіхи, сою, так як якісний білок має вирішальне значення для зміцнення імунної системи, що прямим чином пов’язано з регенерацією клітин життєво важливої залози зовнішньої секреції.

Читайте також:  Дієтолог розкрила 2 простих трюки, які допоможуть схуднути

У списку рекомендацій і харчові вироби з вівсяної муки, цільнозерновий хліб, макарони, коричневий рис. Всі ці варіанти дозволяють підвищити енергетичний рівень організму, так як служать багатими джерелами вуглеводів і клітковини.

Допомагають в лікуванні раку печінки ягоди і фрукти, особливо барвисті різновиди. У їх числі грейпфрут, журавлина, виноград та ін., що пояснюється наявністю антиоксидантів, які ведуть боротьбу з вільними радикалами. Паралельно здійснюється омолодження організму на клітинному рівні. Антиокислювачі, крім протистояння онкологічним процесам, працюють на користь роботи серцево-судинної системи, запобігаючи при цьому ураження нервової, імунної та ендокринної систем.