Їсти ці фрукти кожен день варто не тільки для краси, а й для відмінного здоров’я.

Їсти більше свіжих фруктів кожен день – запорука не тільки гарного здоров’я, але і красивої фігури. Дієтологи навіть склали список з тих фруктів, які особливо активно допомагають нам спалювати жир і не дозволяють нам набирати зайву вагу заново. А ми відібрали п’ятірку лідерів і радимо вам починати їх їсти прямо зараз!

Чорниця

Дослідження, в якому взяли участь понад 100 тисяч дорослих людей, підтвердило: антиоксиданти флавоноїду здатні допомогти нам підтримувати здорову вагу. Цих антиоксидантів особливо багато в темних ягодах: чорниці, ожині, чорній смородині, лохині. Так що варто їсти їх якомога частіше – тим більше, що корисних властивостей вони не втрачають ні в замороженому, ні в сушеному, ні навіть у вареному вигляді.

Яблуко

По-перше, в яблуках багато тих самих антиоксидантів флавоноїдів, про які вже говорилося вище. А, по-друге, вони багаті клітковиною, яка стимулює травлення, підтримує наш кишечник у формі і допомагає контролювати рівень цукру в крові. Обов’язково їжте їх з шкіркою, так як в ній міститься основна частка антиоксидантів і корисних вітамінів.

Груша

Якщо яблука вам не дуже подобаються або здаються занадто твердими, ви завжди можете з’їсти грушу: в цих фруктах містяться ті ж самі корисні речовини, і вони теж багаті клітковиною. А найкраще – поєднувати!

Полуниця

Як і чорниця, полуниця багата антоціанінами, а тому допомагає нам підтримувати здорову вагу. Крім того, корисні антиоксиданти дуже гарні для здоров’я нашого мозку: вони підтримують активність тих його зон, які відповідають за пам’ять, а також здатність до сприйняття і обробці інформації. Чим частіше ви їсте свіжі ягоди, тим вище ваш захист від вікової деменції!

Перець

Так, ми теж здивовані, але з ботанікою не посперечаєшся: технічно перець — це фрукт. І дуже корисний фрукт до того ж! У тому числі і за рахунок капсаїцину – компонента, який надає перцю його гостроту, а нам допомагає стимулювати метаболізм і зробити процес спалювання зайвого жиру більш активним.