Багато факторів, пов’язаних з якістю волосся, залежать від генетики та віку. Ми не можемо вибрати кучеряве або пряме волосся, або його колір. Текстура, товщина і швидкість росту також контролюються спадковістю. Але ви можете сприяти зростанню сильних локонів, і запобігти надмірному випаданню волосся. Це починається на кухні – ось 5 продуктів для росту волосся.

Яйця

Яйця очолюють список корисних продуктів, оскільки містять багато білка, біотину, цинку і селену. Волосяні фолікули в основному складаються з амінокислот, і відомо, що недолік білка в раціоні викликає випадання.

Ягоди

Містять вітамін С і антиоксиданти, що допомагають захистити волосяні фолікули від пошкодження вільними радикалами, пов’язані зі старінням. Організм використовує вітамін С для вироблення колагену, необхідного для запобігання ламкості.

Жирна риба

Лосось, оселедець і скумбрія сприяють росту волосся завдяки високій концентрації жирних кислот омега-3. Дослідження, яке включало 120 жінок, які приймали добавки з риб’ячим жиром і антиоксидантами, показало, що їх волосся було більш щільним і менше випадало.

Авокадо

Авокадо містить корисні жири і велику кількість вітаміну Е, який є антиоксидантом. Численні дослідження підтвердили, що прийом добавок з вітаміном Е сприяє росту волосся.

Креветки

Креветки – універсальний продукт для росту волосся. Вони містять білок, вітаміни групи В, цинк, залізо і вітамін D.

Джерело: Foodeatsafe