Медики радять їсти овочі, бобові, вівсянку – ці та інші продукти допомагають уникнути діабету 2 типу завдяки своїй здатності стабілізувати рівень цукру в крові.

Одним з важливих умов для зниження ризику діабету є вживання клітковини: її довге засвоєння захищає від стрибків глюкози в крові. За словами фахівців, слід їсти більше фруктів з високим вмістом клітковини (наприклад, яблук), також ягід, цитрусових, про це інформує журнал WomanEL.

Інший рекомендований лікарями продукт – різноманітні бобові. Вони поєднують білок і клітковину, обидва компоненти ефективно захищають від коливань рівня цукру.

Також з цим завданням добре справляється вівсянка.

Читайте також:  Як досягти оргазму жінкам

Крім того, медики радять їсти більше зелених не крохмалистих овочів – звичайну капусту, а також брюссельську, броколі, шпинат. Дані продукти багаті мінералами, позитивно впливають на виробництво інсуліну і реакції організму на нього, – тим самим вони допомагають уникнути діабету 2 типу.

Фахівці підкреслюють, що для запобігання діабету потрібно уникати вуглеводних перекусів, що провокують сплески цукру в крові. Їх рекомендація: перекушувати горіхами, чиї поліненасичені жири уповільнюють розвиток діабету 2 типу.