Існують продукти харчування, які краще не їсти в спеку. По-перше, через них посилюється запах поту, а по-друге, людина втрачає вологу і стикається з загрозою зневоднення.

Існують продукти, які дуже популярні в зимовий та літній час. Наприклад, влітку ми активно налягаємо на морозиво, холодний квас, окрошку та інші продукти, які допомагають нам охолонути.

Втім, існує зворотний ефект. Наприклад, жителі Середньої Азії люблять пити в спеку гарячий чай, оскільки введення в організм чогось ще гарячішого в спеку провокує охолодження через розмаїття. Але є певні продукти харчування, які можуть сприяти посиленню неприємного запаху поту. Про них розповіла лікарка Наталія Зубарєва.

Зокрема, до таких продуктів належать капуста, курячі яйця, цибуля та часник. Всі вони відносяться до категорії сірковмісних. Сірка – це та сама речовина, яка при своєму виведенні з організму разом з потом різко посилює його запах. Крім того, алкоголь теж може вплинути на зневоднення та на посилення неприємного запаху тіла.

У спекотні дні потрібно уважно стежити за водним балансом, адже зневодненість – дуже небезпечний стан у будь-яку погоду, але особливо влітку, оскільки він загрожує ускладненнями для цілого ряду органів нашого тіла, включаючи серце, нирки та печінку. Обов’язково вживайте достатню кількість води. Кращі пити воду, а не напої, що містять велику кількість цукру, так як вони можуть спровокувати ожиріння.