Мало приємного в таких болях, погодьтеся. Причин такому явищу може бути нескінченна безліч, а характер болю може бути від помірного до агресивного, тобто такого, коли біль буквально паралізує всю область живота. У такому разі потрібно негайно відвідати лікаря, а також взяти на замітку кілька простих продуктів харчування, що сприятливо позначаться на прояві такого симптому.

Що вживати в їжу, щоб вгамувати хворий живіт

Обов’язково запишіть і збережіть цей список:

Імбир

Він матиме позитивний вплив на живіт, зменшивши здуття, усунувши діарею і полегшивши блювотні позиви. Імбир можна додати в чай або з’їсти пару скибочок, щоб придушити больові відчуття.

М’ята

Така освіжаюча рослина допоможе заспокоїти живіт, полегшивши болі. Також вона придушить метеоризм. А ще поліпшить відтік жовчних виділень.

Папайя

Такий тропічний фрукт знизить кислотність в шлунку і допоможе розщепити білки. Також за допомогою фрукта без праці можна вилікувати запор.

Йогурт

Такий продукт підтримає в нормі мікрофлору кишечника і зміцнить імунітет. Правда, налягати на нього не варто, краще з’їсти невеликий стаканчик на ніч.

Яблучний оцет і кориці

Такі продукти є прекрасними антиоксидантами, що матимуть не тільки протизапальну, але і заспокійливу дію. Також вони допоможуть зняти нудоту та болі;

Яблучне пюре

Це не тільки прекрасний засіб від болю живота, але й ідеальний легкий перекус. Клітковина з яблук допоможе також полегшити запори.

Мучать болі живота? Швидше на кухню: може там є йогурт або яблука! Після того, як біль унявся, рекомендуємо вам звернутися до лікаря, щоб з’ясувати причини і попередити повторне виникнення неприємного симптому.

Джерело: HeadInsider