ГоловнаНовини Здоров'яЯк дешево і сердито провести детоксикацію нирок

Як дешево і сердито провести детоксикацію нирок

Спосіб життя сучасної людини навряд чи можна назвати якісним і корисним. Навколишнє середовище неминуче забруднюється, якість продуктів погіршується, часу катастрофічно не вистачає. У такому малоприємному круговороті часу на те, щоб піклуватися про себе, практично не залишається. Однак допомогти організму і оздоровити нирки можна, споживаючи в їжу прості зелені продукти.

Нирки

Список корисних для нирок зелених продуктів

Селера

Регулярно споживаючи таку рослину, ви зможете очистити нирки від шлаків. Це обумовлено тим, що селера стимулює роботу сечовивідних органів.

Кукурудзяні «крила»

Такий екзотичний фрукт» стане ефективний для лікування хвороб сечового міхура і нирок. «Крила» можуть сприяти виведенню шлаків і шкідливих рідин з організму.

Читайте також:  Сигнали про проблеми зі здоров'ям, які організм подає уві сні

Кульбабовий корінь

Настої та чаї з кульбабовим коренем допоможуть збільшити виділення сечі. Це сприятливо позначиться на стані органу, який нас цікавить.

Польовий хвощ

Як і всі попередні рослини, він володіє сильною сечогінною дією. А антиоксиданти в його складі поліпшать загальний стан.

Петрушка

Таке ефективне і корисне рослина допоможе оздоровити нирки і очистити їх. Правда, така травичка не підійде для споживання під час вагітності.

Кропива і куркума

Така «зелень» нічим не гірше за своїх аналогів. Куркуму можна використовувати в якості спеції, а з кропиви робити настої.

Мучниця

Прекрасний сечогінний засіб. Користь для нирок незаперечна.

Читайте також:  Збільшені лімфатичні вузли: про що це може говорити

Спробуйте включити в свій раціон напої на основі таких трав, а деякі і зовсім вживати в їжу. Ваші нирки будуть вдячні вам!

Джерело: HeadInsider