Потримати деякий час ноги у гарячій воді може бути дуже приємно. Але деяким потрібно уникати таких процедур, інакше наслідки для здоров’я будуть дуже серйозними: може навіть дійти до ампутації ноги.

Тримати ноги у гарячій воді – досить приємно. Причина цього полягає в тому, що завдяки такій процедурі підвищується температура тіла, розширюються судини та покращується кровообіг.

Але чому деякі люди можуть зіткнутися після цього з ампутацією, некрозом чи навіть раптово померти?

Насамперед, шкідливо парити ноги людям із діабетом. Під час подібної процедури у них відбувається коливання рівня цукру та глюкози у крові, а це може призвести до ураження судин та нервів. В результаті людина може перестати відчувати температуру, а ще на шкірі у неї утворюватимуться виразки.

Не можна парити ноги також пацієнтам з варикозним розширенням вен (це тільки посилить стан через розширення кровоносних судин), з оклюзією артерій нижніх кінцівок (тримання ніг у гарячій воді погіршить симптоми хвороби), з хворобами шкіри (можуть виникнути опіки, розрив). із захворюваннями серця (гаряча вода підвищується ймовірність нападів гіпоксії, церебральної ішемії).