Рак печінки через надмірне накопичення жиру в печінці зростає в багатьох країнах. Щоб змінити цей сумний стан речей, важливо поліпшити прогноз неалкогольної жирової хвороби печінки. Найчастіше причиною ожиріння печінки є переїдання і малорухливість. Жирна печінка поліпшується за рахунок меншої кількості їжі, більшої кількості фізичних вправ і зниження маси тіла.

Дослідницька група на чолі з аспірантом Університету Шиншу Фанпіном Цзя задала питання: “Чи може менше споживання їжі придушити рак печінки, викликаний ожирінням печінки?»

Міжнародна дослідницька група на чолі з медичною школою університету Шиншу змогла показати, що скорочення споживання їжі на 30% або прийом їжі до тих пір, поки ви не насититеся всього на 70%, ефективно знижує ймовірність розвитку раку печінки через ожиріння печінки.

Жирна печінка-поширене захворювання, яке може привести до цирозу і раку. Команда спостерігала частоту виникнення жирових пухлин печінки, пов’язаних з печінкою, у мишей з основним геном вірусу гепатиту С і продемонструвала зниження захворюваності на рак печінки з 41% до 8% за 15-місячний період просто за рахунок обмеження в харчуванні.

Зменшення споживання їжі пригнічує проліферацію клітин, окислювальний стрес / стрес ER, запалення, старіння і передачу сигналів інсуліну, одночасно збільшуючи аутофагію. Запалення і окислювальний / ER стрес створюють в організмі середовище, яке сприяє розвитку аномальних клітин.

Доцент медичного факультету Університету Сінсю Наокі Танака, автор дослідження, сподівається викорінити цироз і рак печінки через ожиріння печінки шляхом надання персоналізованих дієтичних рекомендацій і пропаганди звички харчування до тих пір, поки ви не будете ситі всього на 70%.