Відчуття старіння в молодому віці говорить про відсутність необхідного фізичного навантаження. За словами японського професора Хіросі Хіраїдзумі, в цьому випадку починають деактивуватися функції тіла.

Він зазначив, що сьогодні у багатьох виникають несподівані болі через дистанційну роботу. “М’язи, що йдуть вертикально від талії до передньої частини тазостегнового суглоба, а також клубово-поперекові м’язи стають жорсткими і створюють навантаження на поперек”, – розповів професор.

У бесіді з японським виданням Nihon Keizai він порадив почати боротися з “заіржавілістю” тіла за допомогою регулярної розтяжки. Хіраїдзумі пояснив, що деякі ефективні вправи можна зробити на будь-яких сходах.

Читайте також:  Секрети довголіття: людям старше 85 років радять гуляти не менше 10 хвилин на день

Наприклад, можна розім’яти шию і плечові суглоби. В цьому випадку будуть корисні нахили до поручнів з рівною спиною. Клубово-поперекові м’язи можна розслабити за допомогою випадів, в яких одна нога буде зафіксована на пару сходинок вище.

Фахівець підкреслив, що кілька вправ поліпшать кровообіг і активують метаболізм м’язів. Це, в свою чергу, допоможе загальмувати процеси старіння.