Все частіше на різних сайтах і форумах про схуднення обговорюється дієта маггі. Хоча першими на розум приходять бульйонні кубики, дієта не має з цим продуктом нічого спільного. У чому ж суть дієти маггі і чи шкідлива вона для організму, розбираємося з дієтологом Ганною Івашкевич.

Дієта маггі більш відома як яєчна дієта — через велику кількість яєць в меню, хоча в її раціон входять і інші продукти. Це білкова дієта з екстремально низьким вмістом вуглеводів. Її суть полягає в комбінації продуктів, які викликають в організмі в хімічні реакції, які допомагають спалювати жир і виводити токсини. Ніякого підрахунку калорій, головне — вкрай суворе дотримання певних правил.

  • Не можна міняти місцями обід і вечерю;
  • не можна замінювати продукти, допустимо лише прибрати якийсь продукт з раціону;
  • заборонено додавати цукор, масло, майонез;
  • заборонено пити алкоголь;
  • потрібно пити якомога більше води;
  • дієту не можна переривати. Якщо ви зірвалися, продовжувати її немає ніякого сенсу — рекомендується почати заново.

Яйця

Дотримуватися дієти маггі рекомендується не частіше разу на рік. Оптимальний термін її дотримання — місяць. За чотири тижні можливо скинути якусь неймовірну кількість кілограмів — від 10 до 20 (в залежності від вихідної зайвої ваги). Але потрібно розуміти: таке різке скидання ваги може привести до серйозних проблем зі здоров’ям. Більш того, якщо перестати дотримуватися дієти, всі скинуті кілограми обов’язково повернуться.

Зразкове меню дієти маггі на тиждень

Меню

Перший день:

Сніданок — 2 зварених круто яйця, грейпфрут; обід — один вид фруктів в будь-якій кількості (яблуко, апельсин, кавун, абрикос, груша, диня, ківі); вечеря — нежирне відварне м’ясо (крім баранини).

Другий день:

Сніданок — 2 яйця, грейпфрут; обід — варена курка; вечеря — 2 яйця, грейпфрут, свіжі овочі, 1 тост.

Третій день:

Сніданок — 2 яйця, грейпфрут; обід — 1 тост, нежирний сир, помідор; вечеря — нежирне відварне м’ясо (крім баранини).

Четвертий день:

Сніданок — 2 яйця, грейпфрут; обід — один вид фруктів в будь-якій кількості (яблуко, апельсин, кавун, абрикос, груша, диня, ківі); вечеря — свіжі овочі, нежирне відварне м’ясо (крім баранини).

П’ятий день:

Сніданок — 2 яйця, грейпфрут; обід — 2 зварених некруто яйця, приготовані на пару або варені овочі; вечеря — 1 грейпфрут, овочевий салат без заправки, шматочок вареної або смаженої риби.

Шостий день:

Сніданок — 2 яйця, грейпфрут; обід — один вид фруктів в будь-якій кількості (яблуко, апельсин, кавун, абрикос, груша, диня, ківі); вечеря — свіжі овочі, нежирне відварне м’ясо (крім баранини).

Сьомий день:

Сніданок — 2 яйця, грейпфрут; обід — варена курка, помідори, грейпфрут; вечеря — приготовані на пару або варені овочі.

грейпфрут

— Дієта маггі, як і будь-яка інша білкова дієта (Дюка, кремлівська, японська та інші), має свої плюси і мінуси. Обмеження: нічого солодкого, жирного, практично ні круп, ні картоплі, бананів, манго, винограду та деяких сухофруктів.

Ця дієта побудована на зниженні калорійності дня, обмеженні вуглеводів — в меню відсутні складні вуглеводи. Дієта маггі дієва, але потрібно строго дотримуватися вихід з неї і подальше правильне харчування.

Плюс в тому, що вона розрахована на тривалий час, за який організм вчиться наїдатися простою їжею в невеликій кількості.

Мінуси: може з’явитися слабкість і сонливість, виникає почуття голоду і насичення дають жири і вуглеводи, а основою в дієті служить білок. Людям з високоінтенсивним навантаженням, вагітним, дітям, людям з проблемами шлунково-кишкового тракту дієта маггі не підходить.

А ми все-таки хочемо нагадати: застава відмінною фігури і відмінного самопочуття — це, в першу чергу, не дієти, а правильне харчування і фізичні навантаження.

Джерело: The challenger