Чому дієта не працює? Напевно ви задавалися таким питанням, коли помічали, що стрілки ваг все ніяк не відхиляться від колишніх показників. Дізнайтеся про п’ятірку найпоширеніших помилок, які допускають бажаючі схуднути.

1. «Стаханівські» темпи

Хочете скинути багато і за короткий час? Всі так хочуть, але чудеса бувають тільки в казках. У реальному світі все підкоряється законам, зокрема, законам нашої фізіології. Будь-які екстремальні дієти дійсно в перший час приводять до бажаних результатів, однак як тільки організм адаптується до нових умов харчування, то процес схуднення сповільниться. А після того, як ви зійдете з дієти (рано чи пізно це станеться), то втрачені кілограми повернуться з налишком.

2. Низькокалорійні продукти в необмежених кількостях

Багато хто помилково вважає, що якщо продукт дієтичний, то і їсти його можна в необмежених кількостях. Навіть від простої капусти можна поправитися, якщо їсти її в ненормальних кількостях. Крім того, так ви ризикуєте заробити розлад шлунка.

Уважно стежте за калорійністю харчового раціону, навіть якщо це стосується вживання тільки дієтичних продуктів.

Низькокалорійні продукти

3. Мода на все знежирене

Знежирений йогурт, сметана, майонез і навіть морозиво. Нонсенс та й годі. Майте на увазі, що знежирені продукти – це всього лише маркетинговий прийом, на який охоче йдуть багато охочих схуднути.

Дієтологи не радять вживати такі продукти як мінімум з двох причин. По-перше, почнемо з того, що жир організму потрібен. Без нього не може нормально функціонувати мозок, нервова система. А по-друге, знежирені продукти, як правило, містять в собі безліч різних харчових добавок, які дозволяють продукту не втрачати його смакових якостей.

4. Занадто мало води

Вода бере участь у всіх фізіологічних процесах в організмі. А тим, хто хоче схуднути, потрібно особливо ретельно стежити за своїм питним режимом. При зневодненні обмін речовин істотно сповільнюється, а разом з ним сповільнюється і процес схуднення. Як показують дослідження, вживання 8-10 склянок води в день збільшує кількість спалюваних калорій.

5. Відсутність фізичних навантажень

Ефективне схуднення можливо тільки в тому випадку, якщо ви дієте комплексно. Крім дієти потрібні і фізичні навантаження. Правда, тут важливо підібрати той вид спорту, який дійсно вам подобається. Дієта сама по собі вже є стресом для організму, а якщо ви будете себе ще й виснажувати фізичними навантаженнями, то дуже швидко зірветеся. Тому займайтеся тим, що вам приносить задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЗБЕРЕГТИ ФІГУРУ ПІСЛЯ ДІЄТИ

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ НА КОЖЕН ДЕНЬ

КРЕМЛІВСЬКА ДІЄТА