Речовини, що містяться в деяких фруктах, впливають на ріст волосся, здатні його прискорювати.

Фахівцями були названі фрукти, вживання яких прискорити ріст волосся, покращує їх стан. За їхніми словами, дуже корисні в цьому плані сливи. Завдяки високому вмісту заліза вони покращують кровообіг, що уповільнює випадання волосся, сприяє зростанню нових волосяних цибулин.

Також допомагає відростити волосся виноград темних сортів: його антиоксидантна речовина ресвератрол не тільки прискорює їх ріст, але також протидіє його випаданню.

Крім того, бажаючим відростити локони слід вживати в їжу ананаси – ці фрукти насичені бета-каротином, що поліпшує засвоєння організмом вітаміну А, вкрай корисного для здорової міцної шевелюри.

Читайте також:  Користуватися чайником із накипом небезпечно для здоров'я

Інші фрукти – авокадо і яблука, що забезпечують організм більше 20 вітамінів і мінералів. Їх регулярне споживання, крім стимуляції процесу росту, зміцнює волосяні цибулини, робить волосся більш еластичним, пружними.

Персики багаті вітаміном В3 (нікотинова кислота), що поліпшує кровотік шкіри голови. Гранати – вітаміном В9, що допомагає насичувати шкіру і волосся киснем. Диня містить багато вітаміну А, ківі – вітаміну С, нектарини – вітаміну Е. Всі ці сполуки вкрай сприятливо позначаються на стані волосся, його здатності рости.