Чи це кінець однієї з найпопулярніших фаст-фудських делікатесів у Європі? Продаж шаурми може бути заблокований посадовими особами Європейського Союзу.

Багато людей не може цього навіть уявити! Зрештою, це м’ясне блюдо є одним з улюблених фаст-фудів в Україні та Європі. У нашій країні приміщення, що продають делікатеси арабської кухні, можна знайти практично на кожному кроці, і важко знайти когось, хто не їв кебаб принаймні один раз. Тепер, проте, це може зникнути. Союз хоче заблокувати продажі своєї продукції через певний компонент.

Шкідлива речовина в кебабі?

Союз блокуватиме продаж кебабів, оскільки вони містять фосфати. Це добавки, яке часто використовується в харчовій промисловості. Це робить м’ясо більш компактним і таким, що не розбивається під час смаження на грилі. Фахівці ЄС з охорони здоров’я виявили, що фосфат є шкідливим, і від нього слід повністю позбавитися. Це також означатиме кінець для кебабів.

Читайте також:  Експерт зі сну пояснив, чому весь час відчувається втома
Суперечка щодо кебабу на найвищому рівні

Ще не ясно чи буде точно заборонений кебаб. Деякі депутати прагнуть зняти фосфати, однак Європейська комісія вважає, що специфіка повинна використовуватись на законних підставах. Справа також має економічний вимір, оскільки ресторани, що продають кебаби, приносять великі прибутки. За деякими даними, європейці їдять до декількох сотень тонн кебабу на добу. Ви також можете сподіватися, що багато студентів будуть протестувати проти нового закону 🙂