Сніданок – це найважливіший із усіх прийомів їжі. Пов’язано це з тим, що саме рахунок сніданку ви поповнюєте запаси енергії, від яких залежить організм. І існують продукти, які покращать вашу мозкову активність протягом дня.

Якщо ви хочете бути максимально продуктивним та зосередженим весь день, то на сніданок з’їжте якийсь із цих продуктів.

Яйця. Вони багато білка, а ще є холін. Остання речовина впливає на пам’ять та інтелект.

Копчений лосось. До його складу входить білок та омега-3. Існуючі наукові дослідження показують, що омега-3 відіграють важливу роль у розвитку мозку у дітей, а при вагітності ці жирні кислоти можуть сприятливо вплинути на розумовий розвиток дитини. За нестачі омега-3 можуть виникнути порушення, пов’язані з мисленням, пише Eat This, Not That!.

Ягоди. Вони містять антиоксиданти флаваноли. У ході одного дослідження вчені виявили, що у тих дорослих, які їли чорницю, покращилися пам’ять та увага. Схоже, що подібним ефектом вирізняються й інші ягоди.

Лляне насіння. Воно вважається добрим джерелом омега-3 і забезпечує деякі з тих переваг, які дають жири, що містяться в лососі.

Грецькі горіхи. У їхньому складі містяться омега-3, а також поліфенольні сполуки, які стимулюють роботу мозку. Ці речовини відрізняються антиоксидантним та протизапальним ефектом.

Зелень. Це білокачанна капуста, шпинат, листова капуста. Відомо, що вони уповільнюють природне зниження розумових здібностей у літньому віці за рахунок того, що містять лютеїн, бета-каротин, фолієву кислоту, філлохінон.

Гарбузове насіння. Це насіння є джерелом антиоксидантів, які захищають клітини тіла та мозку від ушкоджень. Також до їх складу входять мінерали, пов’язані зі здоров’ям мозку. Це, наприклад, цинк.