Дослідження показало, що за показниками змагальності жінки мало чим відрізняються від чоловіків. Однак представниці прекрасної статі вважають за краще ігри, в яких вони можуть поділитися своїм виграшем з іншими.

Дослідники з Університету Арізони з’ясували, що за показником змагальності жінки не відрізняються від чоловіків. Представниці прекрасної статі беруть участь в тих чи інших змаганнях так само часто, як і представники сильної статі, але просто їм більше подобається ділитися своїми досягненнями і призами. Добровольців запросили взяти участь у вирішенні математичних задач в обмін на винагороди.

В експерименті взяли участь 238 осіб. Всіх їх розділили на чоловіків і жінок. У кожного був вибір: отримати гарантований приз за правильний результат або більший приз, якщо він виявиться в числі кращих за результатами всіх тестів. Нарешті, також була ймовірність отримання великого призу, яким можна поділитися з тими, хто опинився в числі тих, хто програв.

Читайте також:  Звичка не прати новий одяг небезпечна

Виявилося, що 60% жінок вступали в цей змагання, якщо вони отримували можливість поділитися майбутнім виграшем. Якщо ж перед ними вставала тільки можливість отримати великий приз, що називається, в одну особу, то це змагання цікавило не більше 35% жінок.

На противагу цьому, 51% чоловіків вибрали формулу»переможець отримує все”. І 52,5% погодилися поділитися своїм виграшем з іншими, пише The Daily Mail.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News