За заявою лікарів, практично на всі хвороби позитивно впливає правильний раціон. Деякі з них можна навіть вилікувати, приймаючи певну їжу.

Гіпертонія – підвищений тиск в судинах, є причиною низької рухливості, стресу і надмірної ваги. На думку медиків, дієта за методом DASH найефективніша. Вона передбачає вживання свіжих фруктів і овочів, з допущенням рису або цільнозернових макаронних виробів. Дана дієта сприяє зниженню артеріального тиску на 11 мм рт. ст.

Цукровий діабет виникає насамперед через нездоровий спосіб життя. Для зниження рівня глюкози в крові рекомендується їжа, яка повільно засвоюється. Яйця, м’ясо, риба, молоко і горіхи, тобто білкова їжа, також корисними будуть фрукти. Виключити з раціону рекомендується солодощі та страви, в складі яких міститься біле борошно.

Читайте також:  Захист від тромбів: названий простий, але корисний напій для здоров'я

При остеоартриті – захворювання, пов’язане із зносом суглобового хряща, експерти рекомендують продукти з підвищеним вмістом протизапальних елементів, наприклад, вживати щодня дві столові ложки подрібненого збору трав з кмину, чебрецю, м’яти, фенхелю. Також корисні різноманітні ягоди, овочі та риба.

При роздратованому кишечнику люди часто страждають діареєю і метеоризмом без помітної причини. Лікарі радять відмовитися від солодощів, хліба, молочних продуктів і капусти.

У боротьбі з ревматизмом допоможе постійне вживання риби, в ній містяться жирні кислоти, а вони згубні для компонентів, з-за яких імунна система атакує тканини організму.

Рак може бути причиною спадковості, ультрафіолетових променів, вірусів і куріння. Вчені стверджують, що розвитку пухлин сприяють прості вуглеводи і цукор. На даний момент по ефективності протиракового харчування на першому місці стоїть кето-дієта, суть якої в ухилі на білок і жири. Однак довгострокових досліджень впливу цього методу прийому їжі поки що не існує.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News