Лікарі розповіли, до яких хвороб схильні майже всі жінки. Наприклад, високий ризик виникнення розладів серцево-судинної системи.

Так, фахівці відзначають, що даний тип патологій є лідируючою причиною смерті. Основні фактори, що впливають на ризик виникнення хвороб серця, це вік і підвищений кровоносний тиск. Найчастіше гіпертонія у жінок фіксується в районі 40-50 років. Зайва вага, діабет, куріння, алкоголь і погана спадковість підвищують ймовірність розвитку серцевих захворювань. Здоровий спосіб життя і відмова від шкідливих звичок допоможе мінімізувати ризик їх виникнення.

Найпоширенішим онкологічним захворюванням серед жінок є рак молочної залози. За словами медиків, ризик виникнення його дорівнює 12%, це означає, що кожна восьма жінка зіткнеться з ним протягом життя. Ймовірність захворіти даним видом раку зростає до 40-50 років, якщо він був зафіксований у родичів. Багато жінок настільки бояться почути цей страшний діагноз, що уникають відвідування лікарів, хоча на ранній стадії рак грудей добре піддається лікуванню. Важливо регулярно проходити огляд мамолога.

Також актуальна проблема остеопорозу, за заявою медиків, його причиною є порушення в процесі відновлення тканин кістки. Основними факторами, що підвищують ризик виникнення остеопорозу, називають вік, він розвивається після 30 років, менопаузу і спадковість. Знизити ймовірність появи захворювання допоможе стабільна фізична активність, зниження прийому алкоголю і відмова від куріння.

Останнім у списку поширених захворювань є депресія. За прогнозами медиків, вона займе перше місце серед психічних розладів до 2020 року. Депресія впливає на якість життя людини і може призвести до розладу в сім’ї, зниження соціального статусу і має масу негативних наслідків. Крім цього, вона підвищує ризик розвитку хвороб серця і діабету.