Цей напій є хорошим джерелом калію, кальцію, магнію, заліза, фосфору, цинку і натрію. Він також багатий антиоксидантами та вітамінами, такими як вітамін К, вітамін С, фолієва кислота, тіамін, рибофлавін та ніацин.

Йдеться про гранатовий сік. Як пише індійський сайт про здорове харчування Organic Facts, простий напій корисний для шкіри, волосся і загального здоров’я. Він допомагає уповільнити процес старіння, запобігти випадання волосся, серцеві захворювання і анемію, поліпшити травлення, зміцнити кістки і підтримувати рівень цукру в крові і артеріального тиску.

Омолоджуючі властивості

Гранатовий сік має омолоджуючі властивості, які допомагають уповільнити процес старіння, а також запобігти руйнуванню колагену і зменшити запальну реакцію організму. Він сприяє регенерації здорових клітин шкіри і запобігає гіперпігментацію, йдеться в дослідженні вчених з корейського університету Халліма, опублікованому онлайн-бібліотекою Wiley.

Читайте також:  Від дефіциту цього вітаміну щороку сліпнуть сотні тисяч людей

Поліпшення стану кісток

Гранатовий сік допомагає полегшити симптоми запалення кісток, остеопорозу та артриту. Він також корисний для пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями, таким як остеоартрит, оскільки діє як інгібітор ферментів, відповідальних за руйнування суглобового хряща, повідомляється в науковій роботі дослідників Кейсівського Університету Західного резервного району (США), представленої на сайті про науку Science Daily.

Захист від тромбів

Італійські вчені представили результати дослідження, які показали, що поліфеноли в гранатовому соку здатні інгібувати злипання тромбоцитів, що утворюють тромби. Гранатовий сік також, за їхніми словами, захищає від проліферації тромбоксану – речовини, що виробляється тромбоцитами, яке викликає згортання крові і звуження кровоносних судин. Про це повідомляється на сайті Національної бібліотеки медицини США.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News