Каша залишається популярною стравою для сніданку. Стало відомо про користь одного злаку, який часто використовується для приготування ранкової їжі.

Йдеться про пшеницю. Згідно з Національною базою даних по поживним речовинам Міністерства сільського господарства США, проросла пшениця багата кальцієм, магнієм, калієм, марганцем, а також вітамінами В і Е. Для чого і коли може бути корисна проста каша з цих злаків?

Для кишечника

Як повідомляє Organic Facts, пшеничні висівки надають пребіотичну дію на мікробіоту кишечника людини завдяки високому вмісту клітковини. Це може допомогти підживити” хороші ” бактерії в шлунково-кишковому тракті, що покращує травлення і може збільшити поглинання поживних речовин в організмі.

Читайте також:  6 продуктів, які зроблять вас ще голоднішими

Від токсинів

Проросла пшениця є відмінними джерелами антиоксидантів і клітковини, які можуть допомогти детоксикації печінки. Підтримка здоров’я цього органу дозволяє налагодити регулярне виведення токсинів з організму. Крім того, клітковина, що міститься в продуктах з цільної пшениці, стимулює травний процес в організмі і покращує загальний обмін речовин, йдеться на NCBI.

Для зниження запалення

Вміст бетаїну в пшениці запобігає хронічне запалення-одну з ключових причин ревматичних болів і ряду захворювань. Його протизапальна властивість, крім іншого, знижує і ризик інших проблем – таких як остеопороз, серцеві захворювання, когнітивні порушення і діабет 2 типу, показує дослідження, опубліковане на NCBI. А це, в свою чергу, те, що, як мінімум, необхідно для довголіття.

Читайте також:  Люди з гіпертонією стають схильні до діабету