Хронічна втома або перевтома також порушує режим роботи нашого організму перед сном, як і під час неспання. Ми зібрали кілька важливих порад від фахівців, як швидше заснути і дійсно відпочити вночі.

1. Випийте склянку молока

Ваша бабуся знала, що робила, коли поїла Вас перед сном теплим молоком! Воно містить альфа-лактальбумін. Це білок, який багатий триптофаном, що сприяє виробництву мелатоніну. А він, у свою чергу, допомагає краще спати. Крім того, кальцій допомагає триптофану краще засвоюватися.

2. Вимкніть трекер сну

Фітнес-браслети, які в числі іншого вимірюють якість сну, зараз дуже популярні. Але дослідження показують, що ті, хто стежить за результатами, нерідко відчувають тиск і відповідальність за якість сну, у них навіть підвищується рівень тривожності! Це явище назвали “орфосомнією” – заклопотаністю тим, як поліпшити якість сну. Але, по суті, людина таким чином лише погіршує його.

3. Медитуйте

Медитація допомагає знизити вироблення кортизолу і менше переживати через стрес. Все це корисно для гарного сну. В інтернеті можна знайти чимало навчальних роликів на тему заспокоєння перед нічним відпочинком.

Продовження на наступній сторінці: 1 2