Відмовтеся від небезпечної звички зберігання ліків у ванній кімнаті. Британські фармацевти пропонують перенести їх до спальні, щоб препарати не зіпсувалися.

Дослідження Королівського фармацевтичного товариства Великобританії показало, що мільйони жителів Туманного Альбіону неправильно зберігають свої ліки, пише Daily Mail. Нерідко вони поміщають їх у спеціальні шафки, розташовані у ванній кімнаті. Але ванна – це, як правило, місце з дуже високою вологістю і підвищеною температурою повітря. Обидва ці фактори негативно впливають на ліки, вони можуть їх зіпсувати або суттєво знизити ефект.

Краще, якщо ваша домашня аптечка розташована у сухому та прохолодному місці. А оскільки таким за визначенням повинна бути спальня, оскільки температуру в ній слід підтримувати на один-два градуси нижче, ніж в інших кімнатах, саме там і найкраще тримати запас медикаментів.

В опитуванні взяли участь близько 2200 дорослих британців. Приблизно 20% зберігає ліки у ванній кімнаті. 45% тримає їх на кухні, що також не найвдаліше місце. На кухні є джерела тепла на кшталт духовки або плити, і вони можуть зіпсувати ваші таблетки.