Іноді достатньо хвилинної дії, щоб здоров’я стало міцнішим, – тому наукові фахівці радять практикувати ці звички.

Пити воду після сну. За словами професора Уілла Пулісевича, звичка випивати склянку води після пробудження вранці компенсує організму нічне зневоднення: волога допомагає відновити її необхідний рівень мозку, ниркам, кишечнику, і в кінцевому рахунку це допомагає зміцнити здоров’я.

Снідати білком. Дієтолог Дезіре Нільсен рекомендує з’їдати на сніданок білок. Така звичка сприятливо позначається на здатності організму підтримувати стабільний рівень цукру в крові.

Бігати одну хвилину в день. Міжнародний епідеміологічний журнал опублікував результати дослідження, які говорять, що якщо бігати хоча б одну хвилину щодня, це вже покращує здоров’я кісток.

Читайте також:  Названі найбільш корисні трав'яні чаї

Підніматися по сходах пішки. Тим, кому не протипоказано, фахівці радять швидко підніматися по сходах пішки протягом однієї хвилини. Подібна звичка допомагає зміцнювати кардіологічне здоров’я.

Вживати бобові. Слід з’їдати півсклянки нехай навіть консервованої квасолі (головне, обполоснути її). Цю пораду дає дієтологиня Тамара Дакер Фріман. Вона стверджує, що “щоденне вживання квасолі або бобових – це загальна харчова звичка людей, які живуть довше і вільні від хвороб”.

Ділити порцію. Ще один експерт в питаннях харчування, доктор Мішель Мей, рекомендує ділити свої порції на частини перед тим, як починати їсти. За словами фахівця, така звичка змушує людей частіше замислюватися, чи потрібно їм з’їдати решту, що захищає від переїдання, набору зайвої ваги.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News