ГоловнаНовини Здоров'яЗелений перець захищає мозок від хвороб старіння

Зелений перець захищає мозок від хвороб старіння

Вживання зеленого перцю ефективно захищає мозок від наслідків запалення в нейронах, серед яких в тому числі – розсіяний склероз і хвороба Альцгеймера. В користь цього овоча змогли переконатися американські вчені з Університету штату Іллінойс.

зелений перец

Дослідження, а також експеримент за участю лабораторних мишей показали: запальний процес у нервових клітинах розвивається на 90% рідше при регулярному вживанні лютеоліна – антиоксидантної речовини, яка була знайдена вченими в складі зеленого перцю (ще лютеолін присутній в селері). Своїм впливом лютеолін блокує певний біохімічний сигнал, що викликає запуск запальних механізмів.

«Чим менше нервові клітини схильні до запалення, тим нижче ймовірність розвитку серйозних неврологічних захворювань», – підкреслили наукові фахівці.

Читайте також:  Німецькі експерти назвали п'ять симптомів раку, які ігноруються більшістю людей

Якщо врахувати, що в зеленому перці присутні також вітаміни, вживання цього овоча вчені оцінили як незамінний для здоров’я і захисту від вікової деградації мозку. Відзначимо, що попередні дослідження показували: зелений перець заспокоює і нормалізує дію серцево-судинної системи, лікує аритмію і стабілізує артеріальний тиск, а наявний у складі овоча хлорофіл ефективний в профілактиці раку.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News