Хоча багато дієт вимагають обмежити вживання вуглеводів, не всі вони однаково шкідливі. Дослідження показало, що так звані швидкі вуглеводи не призводять до набору зайвої ваги.

Більшість знаходяться на дієті людей переконані в небезпеці так званих швидких вуглеводів. Нове дослідження показує, що немає ніякої різниці між вуглеводами швидкими або повільними, коли мова йде про набір ваги або схуднення, як пише fox4kc.com.

Швидкими або повільними називають вуглеводи в залежності від їх глікемічного індексу. Іншими словами, якщо після вживання якогось продукту харчування в крові людини різко злітає рівень цукру, а потім також різко опускається, то це швидкі вуглеводи.

Читайте також:  Лікар назвав ознаку високого тиску

Вважається, що такі перепади шкідливі, так як сприяє переїдання через гостре почуття голоду. Якщо ж підвищення і зниження показників цукру відбувається більш плавно, то це повільні вуглеводи, що мають низький глікемічний індекс.

Вчені вважають, що продукти з високим індексом сприяють накопиченню жиру і підвищують ризик ожиріння. Однак спостереження майже за двома мільйонами дорослих людей в ході 34 попередніх досліджень показують, що вплив швидких вуглеводів на набір ваги нітрохи не більш значий, ніж вплив повільних вуглеводів.