Доведено, що дует фруктів та овочів, який можна купити у місцевому магазині, ефективно регулює масу тіла.

Вісцеральний жир належить до клубу станів, які можуть підвищити ризик серцевих захворювань, тому його викорінення є обов’язковим. Жир небезпечніший, ніж підшкірний жир, який знаходиться прямо під поверхнею шкіри. Вісцеральний жир прихований глибоко в животі, поруч із життєво важливими органами, такими як печінка та кишечник. На щастя, розумні дієтичні рішення можуть допомогти його спалити, пише Express.

Крім вітамінів та поживних речовин, барвисті продукти на рослинній основі часто містять потужні сполуки для боротьби з хворобами, такі як антиоксиданти.

Це означає, що звернення до природних ресурсів — чи то фрукти, овочі чи спеції — дає різні переваги здоров’ю. Навіть упертий вісцеральний жир не застрахований від цих потужних ефектів, а одна чарка здається особливо перспективною.

Дослідження показало, що яблучно-капустяний сік може спалити жир лише за тижні.

Дослідницька група мала намір спостерігати за впливом цього дуету фруктів та овочів на ожиріння у щурів. У дослідженні використовувалися два напої: один являв собою коктейль із чистої капусти та яблук, а інший був ферментований пробіотичним штамом Lactobacillus Plantarum EM, виділеним з кімчі.

“Тваринним моделям давали 10 мілілітрів одного з цих напоїв на кілограм ваги тіла. Після дотримання цієї дієти протягом восьми тижнів дослідницька група помітила, що обидва соки виявилися ефективними в регулюванні маси тіла і печінки, включаючи вісцеральний жир. Але ферментований варіант показав «суттєвіший варіант “Ефект проти ожиріння”.