ГоловнаНовини Здоров'яЗерна граната перешкоджають розвитку раку грудей

Зерна граната перешкоджають розвитку раку грудей

гранатПитання профілактики та виявлення на ранніх стадіях онкологічних захворювань до цих пір залишається актуальним. Рак оголошений чумою ХХ, а потім і ХХІ століття, проте потрібно відзначити, що за останнє десятиліття зроблено величезний прорив в методах лікування цього захворювання. Лікування є дорогим, але досить ефективним, особливо на ранніх стадіях.

Рак грудей найпоширеніший серед представниць прекрасної статі, а тому увага вчених прикута до методів боротьби з цим захворюванням.

Представники наукової еліти університету Огайо встановили, що вживання граната знижує ймовірність розвитку онкології молочних залоз. Така дія пояснюється тим, що зерна граната містять речовини, що уповільнюють, а при регулярному споживанні і зупиняють вироблення естрогену, а саме надлишок даного гормону вважається причиною активного розростання кількості ракових клітин.

Дослідники покладають надії на дане відкриття. Планується розробка нової протиракової терапії, а поки що сік граната корисний і тим, що запобігає розвитку анемії, заспокоює відчуття голоду, сприяє контролю ваги, а тому є рекомендованим до споживання різних груп населення.