Співзасновниця організації зниження ваги поділилася своєю історією схуднення. Про те, як жінка скинула 13 кілограмів завдяки трьом простим змінам, вона розповіла Newsweek.

За словами Люсі Лян, вона з підліткового віку страждала від зайвої ваги. Жінка зверталася до різних дієт, вважала калорії, активно займалася спортом, пила жироспалюючі пігулки, проте не помічала результатів. У 2012 році Лян досягла своєї максимальної ваги – 68 кілограмів при зростанні 160 сантиметрів. Через два роки жінка зрозуміла, що їй необхідно ретельно вивчити теми харчування та обміну речовин.

Спершу вона відновила метаболізм після багаторічного дефіциту калорій. «Було страшно, коли я побачила, що моя вага стрімко зростає. У минулому я не витримала б, але, усвідомивши, що це лише тимчасове накопичення води в організмі, я вирішила довіритися процесу», — згадує вона. Після цього Лян створила помірний дефіцит калорій. Коли вага жінки переставала знижуватися, вона протягом тижня харчувалася без обмежень, щоб перезапустити метаболізм.

Читайте також:  Лікар назвав «невидимий» симптом смертельного раку, який можна прийняти за застуду

Незважаючи на зниження ваги, Лян зрозуміла, що цього недостатньо для ефективного схуднення. Вона дізналася, що силові тренування сприяють спалюванню калорій, тож почала активно займатися спортом.

Згодом вона з’ясувала, що для того, щоб скинути вагу, їй необхідно налагодити режим сну. Жінка відмовилася від кофеїну і почала засипати і прокидатися одночасно. Лян зізнається, що спочатку почувала себе млявою, проте за кілька тижнів відчула приплив енергії. «І тут сталося щось шокуюче. Я нічого не змінювала, але мої тренування стали ефективнішими, а зайва вага стала йти швидше, ніж раніше», — розповідає вона.

За деякий час жінка виявила, що звичайні прогулянки сприяють прискоренню метаболізму. Лян почала регулярно гуляти та збільшила кількість пройдених за день кроків до 13 тисяч.

Читайте також:  Названо продукти, які забезпечують високий рівень омега-3

Завдяки кільком змінам у способі життя Лян вдалося скинути 13 кілограмів. Тепер вона працює в організації зі зниження ваги та допомагає клієнтам худнути без шкоди для організму та набору зайвих кілограмів у майбутньому.