ГоловнаНовини Здоров'яЖінка, яка прокинулася після клінічної смерті розповіла, що була в раю

Жінка, яка прокинулася після клінічної смерті розповіла, що була в раю

На думку жінки, після смерті вона опинилася в раю, в оточенні чудової музики і красивого світла.

Смерть

Жінка, яка представилася як Фейт, розповіла виданню Express про те, як пережила клінічну смерть. Це сталося в Іраку, де вона потрапила в аварію на машині. Серце Фейт зупинилося, але лікарі змогли знову запустити його і через кілька днів жінка прокинулася в лікарні.

Вона розповіла, що почуття складно описати словами. Фейт оточував красивий, дуже приємний світло схожий на дуже яскраву веселку. Вона ніби дивилася на світ зверху. Жінка бачила власне закривавлене тіло і людей, які намагалися допомогти.

Читайте також:  Популярні продукти виявилися «ліками» від деменції

Навколо себе вона бачила красиві пейзажі з великою кількістю зелені, а також чула чудову музику, яку складно порівняти з тим, що Фейт доводилося чути раніше. При цьому вона відчувала незвичайне тепло і спокій. На думку Фейт, вона побувала в раю.

Тим часом лікарі вважають, що навколосмертні переживання пов’язані з роботою мозку. Відомо, що кисневе голодування запускає галюцинації. Багато людей, які пережили клінічну смерть, описують схожі картини і цьому теж є пояснення – перші дослідження, які проводилися з цього питання, отримали велику популярність, а їх учасники були в основному релігійними людьми і найчастіше описували те, що цілком вкладалося в їх картину про загробне життя.

Читайте також:  Чи передається коронавірус через дверні ручки: вчені дали відповідь

Деякі пацієнти пам’ятають деталі обстановки або особи лікарів, але і цьому є наукове пояснення, пов’язане зі спробами мозку врятуватися.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News