Деякі напої негативно впливають на здоров’я та зовнішній вигляд жінок, які переступили поріг свого 40-річчя.

В організмі жінок після 40 років починають відбуватися зміни, пов’язані з гормональною перебудовою, що впливають на самопочуття, зовнішній вигляд та вагу. У цьому віці слід ретельно стежити за раціоном, враховувати склад продуктів і напоїв. Медичні експерти видання She Finds порадили 40-річним жінкам пити достатньо чистої води та мінімізувати споживання таких напоїв, як газування та кава.

Зокрема, дерматолог Надір Казі зазначив, що кава може негативно позначатися на стані шкіри, сприяти її ранньому в’янню та старітиме жінка раніше часу.

«Кава – один із найкисліших і зневоднюючих напоїв, який повний токсинів, що роблять шкіру сухою та зневодненою, особливо при частому вживанні. Кофеїн може давати потрібний приплив сил, але його постійне вживання позбавляє шкіру еластичності та зменшує її природне сяйво», – розповів дерматолог.

Жінкам, які не хочуть відмовлятися від кави, фахівець порекомендував контролювати кількість, запивати її водою, а також пити «чистою», без додавання солодких інгредієнтів та вершків. На думку медика, жінкам у віці після 40 краще обзавестися звичкою пити вранці не каву, а зелений чай, який він назвав «напоєм молодості».

«Зелений чай містить антиоксиданти, які запобігають запаленню, почервонінню та набряклості шкіри. Він не лише насичує шкіру багатими антиоксидантами, а й стимулює вироблення колагену», – пояснив експерт.

Що стосується газування, то її хімічні інгредієнти сприяють активному вимиванню мікроелементів – тих же мінералів, які відіграють велику роль у підтримці жіночого здоров’я та привабливості.